Siewierz Auto Laweta – Całodobowa Pomoc Drogowa 24/7

Jeśli miałeś wypadek w Siewierzu i Twój samochód nie nadaje się do dalszej jazdy, przed przyjazdem lawety z naszej pomocy drogowej, musisz odpowiednio zabezpieczyć pojazd. W tym celu włącz światła awaryjne, wystaw trójkąt i upewnij się, że Twój pojazd nie stanowi zagrożenia dla innych uczestników ruchu.

Trójkąt ostrzegawczy powinien, zgodnie z obowiązującymi przepisami, być wystawiony w odległości 1m w obszarze zabudowanym, 30m-50m poza obszarem zabudowanym oraz 100m na drogach ekspresowych oraz autostradach.

Po zabezpieczeniu miejsca postoju pojazdu zadzwoń do nas pod numer 516 737 414, ustal szczegóły z dyspozytorem i w pełnym relaksie oczekuj na naszą lawetę. Nie będzie to trwało zbyt długo, nasze pojazdy są dosyć szybkie, dlatego spokojnie zdążysz dojechać do celu podróży.

Nasza pomoc drogowa pomoże Ci uruchomić pojazd lub, w przypadku poważniejszych awarii, odstawić go do wskazanego warsztatu. W przypadku kolizji drogowej gwarantujemy samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji/wypadku. Samochody oferowane przez nas w formie bezgotówkowej, bez opłat oraz kaucji.