Pomoc Drogowa w Będzinie Laweta Całą Dobę

Biorąc udział w kolizji lub wypadku samochodowym, gdy Twój pojazd został uszkodzony, musisz upewnić się w pierwszej kolejności, że Twój pojazd został odpowiednio zabezpieczony na czas przyjazdy naszej lawety.

Najważniejsze, to upewnienie się, że Twój pojazd nie stanowi zagrożenia. Powinien być widoczny, z włączonymi światłami awaryjnymi, wystawionym trójkątem, który zgodnie z przepisami, powinien być ustawiony w terenie zabudowanym w odległości 1m, poza obszarem zabudowanym 30m-50m, oraz na autostradach i drogach ekspresowych 100m.

Po zabezpieczeniu miejsca postoju pojazdu zadzwoń do nas pod numer 516 737 414, ustal szczegóły z dyspozytorem i w pełnym relaksie oczekuj na naszą lawetę. Nie będzie to trwało zbyt długo, nasze pojazdy są dosyć szybkie, dlatego spokojnie zdążysz dojechać do celu podróży.

Nasza pomoc drogowa pomoże Ci uruchomić pojazd lub, w przypadku poważniejszych awarii, odstawić go do wskazanego warsztatu. W przypadku kolizji drogowej gwarantujemy samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji/wypadku. Samochody oferowane przez nas w formie bezgotówkowej, bez opłat oraz kaucji.