Pomoc Drogowa Dąbrowa Górnicza Auto Laweta 24/7

Jeżeli miałeś wypadek, kolizję drogową czy po prostu Twój samochód przestał funkcjonować, w pierwszej kolejności upewnij się, że odpowiednio zabezpieczyłeś pojazd na czas przyjazdu lawety z profesjonalej pomocy drogowej.

W tym celu upewnij się, że Twój pojazd nie stanowi zagrożenia na drodze, jest odpowiednio widoczny, ma włączone światła awaryjne oraz wystawiony trójkąt, który, w zależności od miejsca postoju, w przypadku terenu zabudowanego, znajduje się w okolicy ok. 1 metra, poza obszarem zabudowanym między 30m-50m, na drogach ekspresowych oraz autostradach – 100m.

Po zabezpieczeniu miejsca postoju pojazdu zadzwoń do nas pod numer 516 737 414, ustal szczegóły z dyspozytorem i w pełnym relaksie oczekuj na naszą lawetę. Nie będzie to trwało zbyt długo, nasze pojazdy są dosyć szybkie, dlatego spokojnie zdążysz dojechać do celu podróży.

Nasza pomoc drogowa pomoże Ci uruchomić pojazd lub, w przypadku poważniejszych awarii, odstawić go do wskazanego warsztatu. W przypadku kolizji drogowej gwarantujemy samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji/wypadku. Samochody oferowane przez nas w formie bezgotówkowej, bez opłat oraz kaucji.

Działamy na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic (Sławków, Sosnowiec, Będzin, itp).