Pomoc Drogowa 24/7 w Zawierciu – Całodobowa

Jeśli jesteś uczestnikiem wypadku drogowego, pamiętaj, że w pierwszej kolejności musisz zadbać o własne bezpieczeństwo oraz innych uczestników ruchu drogowego. Włącz światła awaryjne oraz wyciągnij trójkąt ostrzegawczy i umieść do za pojazdem w odległości odpowiednio: 1m, jeśli pojazd znajduje się w obszarze zabudowanym, 30m-50m, gdy wypadek zdarzył się poza nim, lub w odległości 100m, jeśli znajdujesz się na autostradzie lub drodze ekspresowej.

Po zabezpieczeniu miejsca postoju pojazdu zadzwoń do nas pod numer 516 737 414, ustal szczegóły z dyspozytorem i w pełnym relaksie oczekuj na naszą lawetę. Nie będzie to trwało zbyt długo, nasze pojazdy są dosyć szybkie, dlatego spokojnie zdążysz dojechać do celu podróży.

Nasza pomoc drogowa pomoże Ci uruchomić pojazd lub, w przypadku poważniejszych awarii, odstawić go do wskazanego warsztatu. W przypadku kolizji drogowej gwarantujemy samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji/wypadku. Samochody oferowane przez nas w formie bezgotówkowej, bez opłat oraz kaucji.