Laweta Czeladź 24/7 Pomoc Drogowa

Kolizje i wypadki drogowe mogą stanowić zagrożenie dla innych użytkowników drogi, dlatego zanim wezwiesz naszą lawetę, upewnij się, że Twoje auto zostało zabezpieczone w odpowiedni sposób. W miarę możliwości, nie powinno tamować ruchu, powinno mieć włączone światła awaryjne oraz wystawiony trójkąt, którego odległość od pojazdu powinna wynosić odpowiednio – 1m w obszarze zabudowanym, 30m-50m poza obszarem zabudowanym oraz 100m na drogach ekspresowych oraz autostradach.

Po zabezpieczeniu miejsca postoju pojazdu zadzwoń do nas pod numer 516 737 414, ustal szczegóły z dyspozytorem i w pełnym relaksie oczekuj na naszą lawetę. Nie będzie to trwało zbyt długo, nasze pojazdy są dosyć szybkie, dlatego spokojnie zdążysz dojechać do celu podróży.

Nasza pomoc drogowa pomoże Ci uruchomić pojazd lub, w przypadku poważniejszych awarii, odstawić go do wskazanego warsztatu. W przypadku kolizji drogowej gwarantujemy samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji/wypadku. Samochody oferowane przez nas w formie bezgotówkowej, bez opłat oraz kaucji.