Całodobowa Pomoc Drogowa w Pyrzowicach 24/7

Uległeś wypadkowi w drodze na lotnisko lub Twój samochód odmówił posłuszeństwa? Jeśli do nas zadzwonisz, przyjedziemy jak najszybciej, abyś mógł jeszcze zdążyć na samolot! W czasie oczekiwania na naszą lawetę musisz zabezpieczyć swój samochód. Jest to ważne w celu podniesienia Twojego bezpieczeństwa, jak również innych użytkowników ruchu.

W tym celu włącz światła awaryjne i wystaw trójkąt ostrzegawczy. W zależności, gdzie znajduje się Twój pojazd, umieść trójkąt w odległości 1m w obszarze zabudowanym, do 30-50m poza nim lub w odległości 100m jeśli znajdujesz się na autostradzie lub drodze ekspresowej.

Postaramy się odwieźć Ciebie i Twoją rodzinę na lotnisko, jeśli tego potrzebujesz, a nasi fachowcy zajmą się Twoim samochodem na czas Twojej nieobecności.

Po zabezpieczeniu miejsca postoju pojazdu zadzwoń do nas pod numer 516 737 414, ustal szczegóły z dyspozytorem i w pełnym relaksie oczekuj na naszą lawetę. Nie będzie to trwało zbyt długo, nasze pojazdy są dosyć szybkie, dlatego spokojnie zdążysz dojechać do celu podróży.

Nasza pomoc drogowa pomoże Ci uruchomić pojazd lub, w przypadku poważniejszych awarii, odstawić go do wskazanego warsztatu. W przypadku kolizji drogowej gwarantujemy samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji/wypadku. Samochody oferowane przez nas w formie bezgotówkowej, bez opłat oraz kaucji.