Samochód Zastępczy Holowanie z OC sprawcy wypadku

Samochód Zastępczy Holowanie z OC sprawcy wypadku

Niezależnie od tego używasz samochodu w działalności gospodarczej lub do celów prywatnych w razie wypadku możesz wynająć samochód zastępczy. Koszt takiego wynajmu zostanie pokryty z OC sprawcy wypadku

Towarzystwa ubezpieczeniowe zwracają poszkodowanemu koszty wynajmu auta nawet jeżeli używał go w prywatnych sprawach. Zwrot kosztów pochodzi z OC polisy sprawcy wypadku.

Poszkodowany ma prawo wynająć pojazd zastępczy w dowolnie wybranej firmie,ubezpieczyciel nie ma prawa wskazać konkretnej wypożyczalni,nie może narzucić wysokości stawek i limitu kilometrów.

Poszkodowany za wynajem pojazdu może zapłacić gotówką lub może skorzystać z najmu bezgotówkowego,wtedy o wynagrodzenie od ubezpieczyciela będzie się ubiegać firma

wynajmująca

Auto zastępcze należy się poszkodowanemu na czas naprawy, od dnia szkody wstawienia do serwisu do dnia odbioru. W przypadku szkody całkowitej do momentu wypłaty odszkodowania.

Czy po kolizji HOLOWAC SAMOCHÓD ??????

CAM00378CAM00477

Każdy pojazd po kolizji drogowej który nie byłby w stanie przejść przeglądu technicznego wymaga holowania z miejsca zdarzenia. Często zdarza się że policja nie dopełni obowiązku i nie zatrzyma dowodu rejestracyjnego pomimo że pojazd jest niesprawny technicznie. Nie zdajemy sobie sprawy z ukrytych uszkodzeń i ryzyka dalszej jazdy który spada na nas. Nie ryzykuj Skorzystaj z bezgotówkowej usługi Holowania pojazdu z OC sprawcy.

Udostępnij ten post