Auto Zastępcze z OC sprawcy

Oferujemy bezpłatny samochód zastępczy! Jeśli miałeś wypadek i wybrałeś naszą firmę, otrzymasz od nas na czas naprawy samochód zastępczy całkowicie za darmo.

Wybierając naszą firmę otrzymują Państwo samochód, którego koszty pokrywane są z OC sprawcy. Po podpisaniu odpowiednich dokumentów mogą Państwo dalej korzystać z wygody samochódu. Całość odbywa się w formie bezgotówkowej.

Nawet, jeśli ubezpieczyciel odmówi wypłaty, mają Pańśtwo gwarancję braku kosztów związanych z wynajęciem samochodu. Kwestie związane ze ściągnięciem należności leżą po naszej stronie.

Kiedy i na jak długo można wypożyczyć samochód?

Samochód zastępczy można wypożyczyć w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji drogowej lub wypadku do czasu naprawy Państwa samochodu, lub do dnia wypłaty odszkodowania w przypadku powstania szkody całkowitej.

Samochód zastępczy należy się każdemu poszkodowanemu w kolizji drogowej. Nie ma znaczenia, czy samochód jest używany w firmie, czy prywatnie. Jest on gwarantowany z OC sprawcy.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaproponowało Państwu samochód zastępczy z warsztatu, w którym likwidują szkodę? Nie muszą Państwo się na niego zgadzać! Ubezpieczyciel nie ma prawa wskazywać konkretnej wypożyczalni pojazdów. W naszej znajdziesz tylko dobre i bezpieczne samochody z roczników 2014/2015.

Nasze Atuty

Laweta 24/7

Samochód zastępczy

Bezgotówkowa naprawa

Profesjonalny serwis