Auto Laweta Jaworzno – Pomoc Drogowa 24/7

Potrzebujesz pomocy drogowej w Jaworznie? Jeśli tak i Twój samochód uległ wypadkowi, musisz przed przyjazdem naszego serwisu upewnić się, że został on odpowiednio zabezpieczony i nie stanowi zagrożenia. W tym celu włącz światła awaryjne, wystaw trójkąt, który, zgodnie z przepisami, powinien znajdować się w odległości ok. 1m od pojazdu w obszarze zabudowanym, 30m-50m poza nim lub w odległości 100m jeśli samochód znajduje się na drodze ekspresowej lub autostradzie.

Po zabezpieczeniu miejsca postoju pojazdu zadzwoń do nas pod numer 516 737 414, ustal szczegóły z dyspozytorem i w pełnym relaksie oczekuj na naszą lawetę. Nie będzie to trwało zbyt długo, nasze pojazdy są dosyć szybkie, dlatego spokojnie zdążysz dojechać do celu podróży.

Nasza pomoc drogowa pomoże Ci uruchomić pojazd lub, w przypadku poważniejszych awarii, odstawić go do wskazanego warsztatu. W przypadku kolizji drogowej gwarantujemy samochód zastępczy z OC sprawcy kolizji/wypadku. Samochody oferowane przez nas w formie bezgotówkowej, bez opłat oraz kaucji.